Poděkování ZŠ Starý Kolín

3.9.2020

Poděkování

Závěr školního roku 2019/2020 se nesl v duchu distanční výuky, účasti na vyučování na základě dobrovolnosti a individuálních konzultací. Protože jsme věděli, že návrat rodičů po koronavirové pauze do zaměstnání je nevyhnutelný a potíže s hlídáním dětí je realita, přistoupili jsme k rozšířenému fungování mateřské školy až do 14. srpna. Pro školní děti jsme ve spolupráci s Obecním úřadem zorganizovali příměstský tábor. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit zajímavou náplň a finančně vykalkulovat tak, aby byl dostupný pro všechny zájemce. Výsledkem byl příměstský tábor, který předčil všechna očekávání. Zástupci spolků zpracovali velice kvalitní, pro děti přitažlivý program a nabídli jim kvalitní prožití prázdninových dní. Pochvala zazněla nejen od samotných dětí, ale také ze strany spokojených rodičů.

Díky zájmovým organizacím a spolkům se na příměstském táboře, který trval pět týdnů, vystřídalo 77 dětí. 26 členům ochotných věnovat svůj čas a volno našim dětem pomáhalo 11 pedagogických pracovníků. O kompletní stravování včetně pitného režimu se staraly paní kuchařky ze školy. Pro zdar akce všichni zúčastnění udělali maximum.

Na organizaci příměstského tábora se podílely tyto spolky: Svazarm – střelci Starý Kolín, Český rybářský svaz Starý Kolín, Český kynologický svaz Starý Kolín, Junák středisko Starý Kolín, Klub vodáků Starý Kolín, LTC Starý Kolín, Myslivecké sdružení Starý Kolín, TJ SOKOL Starý Kolín, Sbor dobrovolných hasičů.

Děkujeme za přístup, odvedenou práci a čas, který jste všichni věnovali našim dětem.

Mgr. Irena Skřivánková

Pomohla vám tato stránka?