Informační servis

Vítejte v informačním servisu obce Starý Kolín. Zde se můžete přihlásit k odběru e-mailového zpravodaje nebo k odběru informačních SMS.


Odběr e-mailového zpravodaje obce Starý Kolín. E-mailový zpravodaj nenahrazuje klasický tištěný zpravodaj, ale spíše jej doplňuje formou e-mailového občasníku. Newsletter bude shrnovat podstatné infomace z webových stránek obce, případně informovat o dění v obci tak, aby vám žádná informace neunikla.

Přihlášení: kliknutím na odkaz se otevře registrační fomulář, který obsahuje pouze zadání vašeho e-mailového konktaktu a souhlasu s jeho zpracováním. Dále je třeba ověřit platnost e-mailové adresy kliknutím na odkaz zaslaný do vaší e-mailové pošty. Bez tohoto potvrzení není přihlášení hotové. Pokud vám potvrzovací e-mail nedorazí do doručené pošty, zkontrolujte také složky pro hromadnou poštu nebo spam. Každý rozeslaný e-mail obsahuje odkaz na odhlášení z odběru zpravodaje.

Pokud máte zájem ve zpravodaji zveřejnit pozvánku nebo infomaci vztahující se k naší obci, kontaktujte redakční radu zpravodaje na e-mailu redakce@starykolin.eu. Redakční rada si vyhrazuje právo informaci nezveřejnit.

Přihlášení k odběru informačních zpráv SMS.  Přihlásit se k odběru můžete jednoduše zasláním SMS z vašeho mobilního telefonu ve tvaru:  STKOL REG ANO  – tuto SMS odešlete na číslo: 736 301 599 Po úspěšné registraci obdržíte potvrzovací zprávu. Nyní jste přihlášeni k odběru SMS informací z obecního úřadu.

Každá SMS z obecního úřadu začíná slovy: Starý Kolín – a následuje obsah zprávy.

Pro odhlášení z SMS servisu použijte: STKOL REG NE  a pro zjištění stavu registrace použijte STKOL REG STAV a opět odešlete na číslo 736 301 599. Systém automaticky odpoví.

Pomohla vám tato stránka?