Kanalizace a čistírna odpadních vod

Informace k fakturaci: Na základě aktuálních změn v odečtech a fakturování vody od Energie AG bude obec Starý Kolín nucena na tento systém přecházet také, ale až od 1.dubna 2024 do té doby budou odečty prováděny v prosinci a březnu standardním způsobem, budou však jen pro potřeby obce a vyúčtování stočného. Odečty bude provádět zaměstnanec obce.

více zde

Servis a opravy kanalizace: tel.:734 148 659, kanalizace@starykolin.eu

 

Kalkulace cen stočného pro roky:
2024
2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016

Smlouva o odvádění odpadních vod

Reklamační řád

Provozní řád ČOV Starý Kolín

nadoba

Snižte náklady na provoz ČOV: Sběr potravinářských olejů a tuků. V naší obci jsou instalovány odpadní kontejnery určené pro sběr potravinářských olejů a tuků. Do nádob mohou občané vkládat v uzavřených PET lahvích vysmažený tuk a olej. Nové odpadní nádoby jsou instalovány na všech sběrných místech v obci u stávajících kontejnerů.

 

 

doodpaduVážení občané, dovolujeme si vám nabídnout odkaz na projekt doodpadu.cz. Toaleta není odpadkový koš! To je jedno z klíčových témat, kterým se program „DOODPADU“ zabývá.

Tím, že něco vyhodíme nebo vylijeme do záchodu či dřezu, totiž problém nemizí, ale začíná. Zatímco odpad jsme se již naučili velice dobře třídit, stále zapomínáme na to, že i zacházení s odpadní vodou má svá pravidla.

 

Více na webové stránce projektu: www.doodpadu.cz

 

Dokumenty ke stažení:

Pomohla vám tato stránka?