Za plotem 8 – 10. díl – Na kus řeči se starostou

25.3.2024

Podcast Za plotem přinesl záznam z akce Na kus řeči se starostou z 20. 3. 2024.

Záznam je rozdělen na tři části:

Za plotem – díl osmý – Na kus řeči se starostou 1/3

V osmém dílu podcastu „Za plotem“ se podíváme na událost s názvem „Na kus řeči se starostou“. Celou událost jsme zaznamenali a rozdělili ji do tří částí. První část vám právě přinášíme a starosta Luboš Železný v ní probere následující témata:
Rekonstrukce a dostavba školy, Aktuální dění v sokolovně a plány do budoucna, Zhodnotí rekonstrukci ulic na Baštách, Informuje o probíhající výměně veřejného osvětlení, Zazní informace o změně územního plánu č. 3, A mnoho dalšího.

Za plotem – díl devátý – Na kus řeči se starostou 2/3

V devátém díle podcastu „Za plotem“ pokračujeme záznamem z akce „Na kus řeči se starostou“. Nyní uslyšíte místostarostu Pavla Horáka a místostarostku Petru Kubátovou Krchovou, kteří si připravili následující témata:
Odpady v roce 2024, Obecně závazné vyhlášky, Shrnutí rok a půl provozu Obecního domu, Připomenutí výsadby aleje u kapličky a mnoho dalšího

Za plotem – díl desátý – Na kus řeči se starostou 3/3

Desátá epizoda podcastu „Za plotem“ nám přináší závěr akce „Na kus řeči se starostou“, kde hosté měli možnost položit otázky. Témata, na která se hosté ptali, zahrnovala například informace k stánku s občerstvením, info k výběru lamp veřejného osvětlení a mnohé další.

Pomohla vám tato stránka?